Tarifa report

Tarifa report

Ola…..Tarifa

tak jsem konečně dorazili! Cesta probíhala podle plánu bez větších časových prodlev a komplikací. K Tarife, respektive k našemu kempu a pláži jsme dorazili kolem čtvrté odpoledne a samozřejmě první co nás zajímalo (hlavně ty kteří zde jsou poprvé ) jak vypadá pláž.
Vyšplhali jsem se zezadu na dunu kterou je celá pláž ukončená a bylo jasné že nakupování jde stranou …..

 

Hurry up jdeme do oceánu. Foukalo Levante kolem 15 m teplota cca 25 na větru a v závětří kolem 30 stupňů.Během půl hodiny jsme naházeli věci do bungalovů a mazali na pláž, kam to máme asi minutu chůze. První vlítli do vlny Martin s Mírou následováni zbytkem partičky. Kity jsme osadili 6- 7- 8,5- 10 a Koudymu se to nějak nezdálo tak si pro jistotu vzal 12 –Nový Vapor má obrovský rozsah, ale i při totálním zdepowrování toho bylo opravdu dost! Nicméně Koudy je držák:o)!!! Pojez krásný do 7 do večera. Já jsem byl na 10 Vapor 07 a dával jsem si pekelný lety. Později jsem si vzal na chvilku 6 DNA 06 a musím říct že mě velice překvapil jak je rychlý a stabilní a hlavně tahavý s malou sílou v baru ideální na wave, ale i do skoků a wake stylu. No prostě prví den se zadařil a pěkně jsme se protáhli kostry po té dlouhé cestě.

Druhý den ráno foukalo stále Levante, ale dokud slunce nerozpálí zem nemá takovou sílu nebo přesněji nelehne za horami, přes které letí a padá na vodu asi kilometr od břehu. No není třeba zoufat protože kolem 11 to začalo nastupovat a pomalu to zesilovalo takže v jednu jsme byli zpět na 15 a k večeru to stále pomalu ale jistě přidávalo. Pojezd parádní, na vodě byli všichni včetně Princezen a začínajících –samozřejmě s naší asistencí si zatřpitkovali a prošli první a druhou lekcí. Ostatní se samozřejmě již pilně věnovali pilování triků a užívání si oceánu .Ztráty z prvního dne – díra asi 1m po ráně o vodu a dvě diry v kitu kterým proběhl divoký pes dingo nám pře očima a zmizel asi 3 km po pláži takže i když jsme chtěli najít majitele bylo to nemožná. Jinak pláž pod dunou je obrovská písečná s bezpečným vstupem na vodu a kompletně s písečným dnem což je příjemné, protože si nemusíte brát botičky.Teď je asi 7 hodin ráno, sobota a už je tam 15- dneska to bude opravdu ostrý. V noci dorazila další parta 8 lidí (aspoň teda doufám) takže je nás tu je 18 a další a další alegorické vozy jsou na cestě.
Dneska máme v plánu se přesunout do zátoky Bolonia , asi 20 km která je skoro stejná jen malinko jinak natočená a jdou tam parádní vlny v cca 7 sekundových intervalech a vítr je trošku slabší – tak uvidíme….Hurá do vln!!!!!

Zatím čus Šána
PS: zase se ozvem…..Komentáře » přidat

Článek zatím nemá žádné komentáře. Buďte první!

Přidat komentář:

Prosím napište KITE do tohoto pole: