Kite spoty

Řecko- Rhodos

Řecko- Rhodos

Rhodos - Řecko


Rhodos je oblíbeným letoviskem jak pro turisty tak příznivce vodních sportů. Tento nevelký ostrov vám nabídne několik různorodých spotů, které vám chceme představit. Díky jeho poloze a stálého větru je stále více vyhledávaný kitery a surfery z celé Evropy.

 


1.5.2010 Otevíračka nové kite základny na Lipně – Kemp Jestřábí I.

1.5.2010 otevíráme již druhou základnu pro kitery na Lipně!


SNOWKITING - NORSKO

Malý průvodce snowkitovými spoty v Norsku s užitečnými cestovatelskými radami.

Za příspěvek děkujeme Kudovi.

 


Summer 2008 Grece – Lefkada

MapaPři rozhodování co podniknout toto léto, Řecko byla jasná volba. Člověk se musí otáčet, aby se připravil na prázdniny strávené v zahraničí, ale 33 dní kitingu ze 40 byla dostatečná odměna.

 

 

 

 

 


Kitesurfing na Rujáně

OstrovChtěl bych Vám přiblížit tento mnohými ještě nepoznaný severoněmecký ostrov. Najdeme zde spoustu skvělých míst vhodných nejen k provozování vodních-větrných sportů, ale i k jiným aktivitám, jako jsou jízda na kole a bruslích.

 

 

 

 


Faro (Portugalsko)

O portugalském Faru jsme po cestě z Tarify slyšeli legendy. Faro je považováno za jeden z nejlepších spotů jižní oblasti Pyrenejského poloostrova. Společně s Tarifou patří Faro k největrnějším spotům oblasti.
Stejně jako na Tarifě jsou zde často vidět Airush a North kity, prosazuje se i francouzský výrobce Takoon.

 

 


El Portil a Isla Canela

Pokud se budete pohybovat v okolí města Huelva v blízkosti španělsko–portugalských hranic na jihu, najděte si den, dva na zastávku v městečku El Portil případně zamiřte na ostrov Canela.

 

 

 


Rota (Španělsko)

 

Po cestě z Tarify do Portugalska je pár kite spotů, kde si můžete dát jak vlny, tak hladkou vodu. Rota patří mezi takové paradajs sajty.

 

 


Kite trip 2008 – Španělsko Mar Menor

Kite trip 2008 – Španělsko Mar Menor

Z La Franqui jsme se vydali po dálnici podél pobřeží na další spot – oblast Mar Menor, vzdálený 850 km z La Franqui (2.200 km z Čech).

 

 

 


Kite trip 2008 – Francie La Franqui

Kite trip 2008 – Francie La Franqui

Na cestě do španělské Tarify jsou stovky míst, kde můžete nafouknout hračky vyhrabat desku z auta a den, dva pojezdit.
Mezi místa, která mají světové renomé mezi kitery patří i malebná francouzská vesnička La Franqui ležící v blízkosti Perpignanu. Z Čech je to kolem 1.350 km.